Servis Hizmetlerimiz

Prothem Servis Hizmeti talepleriniz için, 0850 222 89 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Isıtma ve sıcak su konforunda müşteri memnuniyeti satın alınan cihaz kadar satın alma sonrası alınan servis, yedek parça ve bakım gibi satış sonrası hizmetlere de bağlıdır. Bu alanda, siz değerli müşterilerimize deneyimi ne kadar iyi yaşatırsak marka memnuniyetini de o derece sağlayabileceğimizin bilincinde olarak; kaliteli ürünlerle sizlere gün be gün hayatın içinde mükemmel ısı konforunu sağlayabilmek amacıyla servis hizmeti verilmektedir. Protherm ürünleri ile ilgili servis talepleriniz için 0850 222 89 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Servis hizmeti almak için 0850 222 89 89 numaralı Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ek Garanti ve Bakım Anlaşması Hizmeti

Protherm müşteri memnuniyeti ve yüksek ev konforu için servis hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor. Cihazınıza ek garantiler yaptırarak korumak ve daha uzun süreli verim almak sizlerin elinde.

Yapılan ek garanti süresince talep edilen her arıza servisi için yedek parça, işçilik ve yol ücreti kullanıcıdan ayrıca talep edilmez.

Ek Garantiler ile ilgili daha fazla bilgi almak veya Protherm ayrıcalığını yaşamak için 0850 222 89 89 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleriniz arayabilir ya da sizlere hizmet veren teknik danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.
 

Neden Ek Garanti Anlaşması yaptırmalı?

Yeni bir ev aldınız ve yeni evinizde Protherm kombiniz var. Önümüz kış ve cihazınızın kışa hazır olup olmadığını, daha önce cihazınıza nasıl müdahalelerde bulunulduğunu bilmiyorsunuz. Tek bir telefonla randevu alıp cihazınızı kontrol ettirdikten sonra cihazınız ek garanti kapsamına aldırabilirsiniz.

Yıllık Kombi Bakımı Esnasında Yapılan İşlemler

  • Cihazın su sızdırmazlığının kontrolü
  • Cihazın tamamının kirlilik yönünden kontrolü
  • Brulör ve yanma kontrolü
  • Üç Yollu vana; cihazın sıcak su ve ısıtma fonksiyonlarının kontrolü
  • Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
  • Gaz ayarları (Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç) kontrolü
  • Genel elektronik aksamı kontrolü
  • Emniyet kontrolü; Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu, kontrolü;
  • Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutu filtrelerin temizliği
  • Su şalteri filitresinin kontrolü, filitre temizliği, su debisi ayarlarının kontrolü

Yetkisiz Servis Hizmeti veren kurum ve şahıslar hakkında önemli bilgilendirme

Protherm Türkiye olarak servis hizmetlerimizi uzman eğitmenler tarafından eğitilmiş, yetkili servislerimiz, servis teknikerlerimizle hızlı ve en yüksek kalitede sunmaktayız.

Cihazlarımıza hizmet veren yetkili servisimize ulaşmak için Protherm müşteri hizmetlerini 0850 222 89 89 erişim numaramızdan aramanız yeterlidir. Satış sonrası hizmetlerle ilgili yaptığımız incelemelerde, son dönemlerde, Protherm marka ve logosunu kullanarak yetkili servis algısı yaratmak suretiyle hizmet vermeye çalışan yetkisiz kurum ve kişiler olduğunu tespit etmiş bulunmaktayız. Bu kurum veya kişilerin internet reklamları ve yazılı broşürler kanalı ulaştıkları müşterilerimize, orijinal olmayan yedek parça ücretleri ve fahiş servis ücretleri ile mağdur ettiklerini öğrenmiş bulunmaktayız.

Siz değerli tüketicilerimizin mağdur olmaması için Protherm cihazları için servisle ilgili her türlü konuda (cihaz garanti içi veya dışında) bizlere Protherm müşteri hizmetlerini 0850 222 89 89 nummaralı telefondan ve www.Protherm.com.tr adresinden ulaşabileceğinizi hatırlatırız.

Protherm cihazlarıyla sizlere gün be gün hayatın içinde, mükemmel ısı konforunu sağlamak ve can güvenliğiniz de bizim için en yüksek önceliğe sahiptir. Bu nedenle Protherm cihazlarınızla ilgili her türlü servis talebinizi bize 0850 222 89 89 numaralı Protherm Müşteri Hizmetleri telefon numarasından iletmenizi önemle rica ediyoruz.

Protherm Kombileriniz için Servis ve Bakım hizmeti alırken bunlara dikkat edin.

Evinizin, sizin, sevdiklerinizin can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

Özel eğitimli, konusunda uzman Protherm yetkili servislerinden servis, bakım hizmetini sadece 0850 222 89 89 numaralı telefondan Protherm Çözüm merkezi aracılığıyla talep edebilirsiniz.

Protherm cihazlarına servis veya bakım hizmeti sadece, özel teknik eğitimli Protherm yetkili servisleri tarafından verilmektedir.

Cihazınıza hizmet verilirken parça değişimi gerekli olması durumunda, orijinal yedek parça kullanılmasına mutlaka dikkat ediniz.

Yetkilendirilmemiş, kurum veya kişilerde müdahale edilen cihazlar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Mağdur olmamanız için cihazınıza yetkisiz kişilerce müdahale edilmesinden kaçının.

Internet üzerinde yapılan servisle ilgili arama motorları sonuçları aldatıcı olabilir. Protherm Kombileriniz için yetkili servis talepleriniz için tek doğru numaraya (0850 222 89 89 ) www.Protherm.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Protherm Müşteri 0850 222 89 89 Hizmetlerinde Görevli temsilcilerimiz; ayrıca arayan tüm müşterilerimize ücretsiz teknik destek hizmeti vermektedir.