Biz Kimiz ?

Vaillant Grup markası olan Protherm, Orta ve Doğu Avrupa’da ısıtma teknolojisi alanında lider markalardan biridir. 30 yılı aşkın süredir sektöründe güvenilir ürünler üretmektedir. Ürün kalitesinin yanı sıra güvene dayalı ortaklığa da büyük önem vermektedir. Ürün grubumuzla uygun iklimlendirme koşullarının yanı sıra talebe yönelik sıcak su ihtiyacına cevap vermektedir.1991 yılında Prag’da kurulan Protherm, 2001 yılında Vaillant Group çatısı altına girerek Avrupa’da yüz binlerce adet kombi üreterek, 25’ten fazla ülkeye ihracat yapan dev bir marka haline gelmiştir.Vaillant Grup markası olan Protherm, Orta ve Doğu Avrupa’da ısıtma teknolojisi alanında lider markalardan biridir. 30 yılı aşkın süredir bulunduğu sektörde güvenilir ürünler üretmektedir. Ürün grubumuz uygun iklimlendirme koşullarının yanı sıra sıcak su ihtiyacına cevap vermektedir. Ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra, güvene dayalı ortaklığa önem vermektedir.2004 yılında İstanbul’da kurulan ofisiyle Türkiye pazarına giriş yapmıştır. O günden bu güne ise tüketicilerinin güvenini kazanmış olup, Vaillant Group güvencesiyle hem bireysel kullanıma hem de toplu yaşam alanlarına uygun konforlu ısıtma ve sıcak su çözümleri sunmaktadır.

Hizmet alanlarımız

Protherm ürün gamımız tüketici ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Tüketicilerimize evlerinde ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, şofben, termosifon, radyatör, boyler ve tamamlayıcı ürün gamımızla hizmet veriyoruz. Sizlere her zaman en yüksek kalitede ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

Değerlerimiz

Protherm markası, müşterilerine üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak ve buna uygun ürün ve hizmet kalitesi sunmak üzere son kullanıcı ve sektör profesyonellerine hizmet sağlamaktadır.

İşbirliği ve dürüstlük değerlerini esas alarak faaliyet gösteren şirketimiz, müşterilerine deneyimlerini ve ileri uzmanlığını sunmaktadır.

Servis Hizmetlerimiz

Protherm Yetkili Servis Hizmetleri ve Çözüm Merkezimiz ile ilgili bilgi için Protherm Servis Hizmetlerimiz

Protherm ile Değişim Zamanı

Eskiyen kombinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Protherm’in etkili ve ekonomik çözümlerine ne dersiniz?

Teklif talep formumuz