Biz Kimiz ?

Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından olan Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Tüm Protherm ürünleri bir temel özellik dikkate alınarak geliştirilmektedir: Kaliteli ürünlerle sizlere günbegün hayatın içinde mükemmel ısı konforunu sağlamak. Müşterilerimizle güvene dayalı bir ortaklık kurabilmek bizim için hayati önem taşır. Güvenilir, yüksek teknik kaliteye sahip ürünlerimizi, işinin ehli yaygın servis ve yedek parça hizmeti ile taçlandırmamızın sebebi budur. Ürün ve hizmetlerimizde mükemmelik, bizim en güçlü yanlarımızdandır. Tüketicilerimiz tarafından kolay erişilebilir ve ulaşılabilir olmaktan ayrıca gurur duyarız. Protherm bir Vaillant Group Markasıdır.

İşimiz

Protherm olarak ürün gamımız tüketici ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bunlar; evlerinize hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, şofben, termosifon, radyatör ve kazanlardır. Bunlara ilaveten tamamlayıcı aksesuarlarımız da bulunmaktadır. Sizlere her zaman en yüksek kalitede ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.Bu nedenle  tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

Değerlerimiz

İşbirliği ve dürüstlük değerlerini esas alarak faaliyet gösteren şirketimiz,müşterilerine, deneyimlerini ve ileri uzmanlığını  sunmaktadır. İster sektör profesyonelleri, ister son kullanıcılar olsun, her zaman müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyarız.Şirketimiz kaliteli ve dayanıklı ürünlerimizi, üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen, kolayca erişebileceğiniz satış sonrası hizmetlerle beraber sunmaktadır.